Skvělé výsledky a reference

Podívejte se na parádní výsledky našeho konceptu. Lidé nejsou často obézní a nemocní proto, že jí mnoho, ale spíše proto, že nejí dostatek kvalitní výživy a chybí jim živiny. Jsou nutričně podvyživení. Na trhu je mnoho stránek o hubnutí a jak si zhubnout do plavek. Spolupráce s naším Centrem se liší v tom, že nám nejde o krátkodobý úbytek váhy, ale o DLOUHODOBÉ UDRŽENÍ ZDRAVÍ a o vzdělávání lidí v oblasti potravin a zdravého  životního stylu. 

Hubnutí

Michal Kotík, Cheb

Za 3 měsíce jsem zhubl 22 kg a 21 cm v pase. Mám mnohem lepší kondici než minulý rok. Vyhovuje mi snadná příprava jídla. Odezněla mi bolest hlavy. Snížil se mi celkový i vnitřní tuk. Spolupráci doporučuji. Z hlediska správné výživy jsem se dozvěděl a uplatnil mnoho nových informací, které k mému zhubnutí přispěly. Na ryby už nejezdím v autě, ale jezdím na kole, a to díky skvělé kondici, kterou jsem změnou jídelníčku a zapojením pohybu do života získal. Doporučuji. 

Martina Sluková, Česká Lípa

Aby byly výsledky, důležitá je vyváženost

Je mi 45 let a s paní Veronikou jsem začala spolupracovat, protože jsem chtěla do života víc energie a zdravá výživa byla mojí logickou volbou. Zeštíhlila jsem v pase 4 cm za měsíc a zpevnila jsem si postavu. Váhu si bez problému držím, zlepšilo se mi zažívání, mám spoustu energie, dobře spím a nějak víc si užívám život 🙂 .

Vyhovuje mi i snadná a rychlá příprava jídla. Používám i řadu vnější výživy Skin a cítím se mladší 🙂 Synovci je 15 let a měl velice nepěkné akné, hned po cca měsíčním používání jílové masky a čistícího gelu s citrusovými plody řady Skin se mu pleť krásně zlepšila, dnes cca po půl roce má krásně čistou pleť bez akné. Spolupráci vřele doporučuji.

Eva Babuková, Mariánské Lázně

Jezte víc ovoce a zeleniny, budete mít skvělé výsledky

Můj manžel má problémy s nadváhou, má cukrovku a vysoký tlak. Obrátila jsem se proto na výživovou poradkyni paní Veroniku Landrgottovou na doporučení kamarádky, která s paní Veronikou spolupracuje a je velmi spokojená.
Na základě individuální konzultace nám paní Veronika doporučila změny v jídelníčku již od snídaně a pomohla nám také se sestavením správného jídelníčku. S manželem zhruba druhý měsíc jíme zdravěji a mohu jen doporučit. Já lépe spím, „nehoní mě mlsná“, nejsem unavená jako dříve, zhubla jsem při sedavém zaměstnání asi 3 kila.

Uplatňujeme doporučení a manželovi se upravil cukr, má více energie a také zhubl 3 kila. Zlepšila se mu i kondice. Je fajn, když se člověk může kdykoliv poradit a dostane se mu opravdu kvalifikované rady, podle které se může s dobrým pocitem řídit. Moc paní Veronice děkuji za individuální přístup a jsem ráda, že se na ní mohu kdykoliv obrátit a děkuji také zdravému jídlu, že umí to co umí. 

TAKÉ CHCI ZHUBNOUT! Poraďte mi.

Výsledky zdravé snídaně

Monika Fančová, Praha

Důležitost vlákniny

Našla jsem si reklamu na internetu a zavolala jsem do Centra paní Veronice. Sestavili jsme pro mě stravovací program, který mi umožnil za 4 měsíce shodit 10kg. Jsou to 2 konfekční velikosti! Nejsem žádná vychrtlina. Nedržím dietu a mám krásně pevné tělo a zpevnily se mi svaly. Vyhovují mi telefonické konzultace, a jak mě paní Veronika doprovází.

Mám ve svých 40 letech 2 náročné práce a tak oceňuji, kolik mám energie díky zdravé výživě. Zlepšila se mi kondice, nehty, vlasy, pleť. Mám lepší náladu a sebevědomí. Vyhovuje mi, že nemusím nikam docházet, nic složitě počítat a přitom mám poradce, který je se mnou v kontaktu na dálku a dává mi doporučení. Skvělé pro zaměstnané lidi! Doporučuji.

Lenka Hlaváčková, Aš

Úžasné výsledky ucítíte, když začnete pravidelně snídat

Ve 34 letech jsem vyhledala spolupráci s paní Veronikou z Centra optimalizace váhy, protože jsem byla hodně unavená a bez energie. Ašské kopce pro mě byly neskutečnou výzvou. Po 1. měsíci jsem cítila záplavu energie a zlepšila se mi kondice. Už za dva měsíce jsem shodila pět kilo bez diet, zpevnilo se mi tělo a cítím se úplně skvěle.

Daří se mi shazovat kg, které mi zůstaly po porodu, a se kterými zápasím už 4 roky. Mám lepší náladu, větší sebevědomí a více energie. Netušila jsem, že za tak krátkou dobu na mě poznají změny lidé v okolí. Jsem nadšená, jak u mě zdravá výživa funguje a určitě změnu v jídelníčku na doporučení paní Veroniky doporučuji. Budete nadšení výsledky! 

Pavla Volicerová, Františkovy Lázně

Dobré výsledky přináší i cvičení
80% je o správné výživě a 20% je o cvičení = 100% výsledek

Je mi 52 let. Spolupráci s Centrem optimalizace váhy jsem vyhledala proto, abych našla radu, jak získat lepší kondici po fyzické i psychické stránce, jak si zlepšit způsob stravování, mít více energie, žít zdravěji a ve svém věku si snížit tělesný tuk. Snížení hmotnosti byl  důvod spolupráce až podružný.

Po 5ti měsících jsem zhubla 5 kg, což není mnoho, ale na druhé straně jsem toho docílila změnou zdravé snídaně a změnou jídelníčku. Překvapil mě nárůst energie a zlepšení kondice. Ubyly mi cm v rizikových partiích i hmotnost. Je to bez diet. V podstatě jsem změnila hlavně snídaně a tak je tempo hubnutí pomalejší, ale výsledky jsou pro mně příjemné a i nadále mám motivaci v tomto způsobu stravování pokračovat.

Ačkoliv jsem dříve jedla velmi málo, výsledky byly špatné a naopak jsem přibírala a cítila se velmi unavená a bez elánu. 
Nyní vím, že hladovět není prostředkem ke zhubnutí a získání dobré kondice. Pod dohledem a s dobrými radami zkušených odborníků věřím, že se moje výsledky budou i nadále zlepšovat. Cítím se skvěle. Doporučuji. 

Mirka Gendráčová, Větřní

Malé změny mohou přinést velké výsledky

Mám 4 měsíční miminko a cítila jsem se hodně unavená. Nejedla jsem moc zeleniny, abych se vyhnula nadýmání a cítila jsem, že to bylo špatně. Na doporučení kamarádky jsem telefonicky kontaktovala Centrum optimalizace váhy a zdravé výživy. Paní Landrgottová mi navrhla změny v mém jídelníčku a to už od snídaně. Je neuvěřitelné, kolik mi to dodalo energie. Lépe spím, nejsem tolik nervózní, nebolí mě tolik hlava. Už po týdnu mám i malý úbytek na cm. Nevěřila bych, že je taková změna možná tak rychle. Vřele kojícím maminkám doporučuji. 

TAKÉ CHCI ZMĚNU SNÍDANĚ! Poraďte mi.

Co dokáže sportovní výživa

Vojta Kašpar, Česká Lípa

Výsledky se sportovní výživou

Je mi 38 let, rád a již dlouho jezdím rekreačně na kole, od loňského prosince používám na doporučení poradce sportovní výživu H24. Snížil se mi celkový a vnitřní tuk a také jsem si snížil zdravou výživou a sportem svůj metabolický věk na 23let. Zlepšila se mi výkonnost, snížila se tepová frekvence a mám spoustu energie. Sportovní výživa mi pomáhá i k lepší regeneraci po výkonu.

Také jsem si splnil dlouholetý sen a letos jsem se zúčastnil cyklistického závodu MTB Král Šumavy, v kategorii muži do 39 ti let jsem se umístil na krásném 98.místě z cca 320ti startujících, v celkovém pořadí z 835 závodníků jsem byl 228. Chápu, proč tuto sportovní řadu využívá pro svůj výkon i Cristiano Ronaldo. Je to fantastická řada. A již v tuto chvíli plánuji účast na dalším podobném závodě. 

TAKÉ CHCI MÍT LEPŠÍ KONDICI! Poraďte mi.

Přednášky – Vzděláváme druhé v oblasti zdravého životního stylu

Jaké výsledky přináší správná výživa aplikovaná do praxe
Přednášky o správné výživě aplikované do praxe

Jana Šedivá, Aš

Paní Landrgottová byla příjemná a milá. Věděla, o čem mluví a celou prezentaci O zdravé výživě dobře a fundovaně odvykládala. Děvčata byla spokojena. To je hodnocení dívek. I mě se prezentace velmi líbila, bylo to srozumitelné, jasné a přiměřené věku děvčat na 2. stupni ZŠ. Moc děkujeme. 

Marie Mudrová, Cheb

Výsledky přináší individuální nastavení
Zdravé hubnutí znamená ztrácet tuky a ne svaly

S paní Veronikou jsem začala spolupracovat, díky přednášce O zdravé výživě, kterou měla u nás v knihovně. Na konci bylo praktické přeměření biompedanční metodou a zhrozila jsem se metabolického věku a vnitřního tuku. Díky podpoře jsem začala v 65 letech snídat, mám víc energie, cítím se psychicky skvěle a zlepšila se mi pleť, kondice i pitný režim. Díky podpoře paní Veroniky zvládám zavádět změny do svých vyjetých kolejí daleko lépe.

Za tři měsíce jsem shodila nejen kg, ale hlavně celkový a vnitřní tuk, tak jak to po mně kvůli srdci chtěla moje obvodní lékařka. Přednášku i spolupráci doporučuji. Je to efektivní, snadné, nenáročné na čas a přípravu a pro nás zaměstnané snad nic snazšího už být nemůže. 

S námi to zvládne skutečně každý

Podívejte se na další parádní výsledky našeho konceptu. Nikdy není pozdě udělat změnu. 

 

OPRAVDU CHCI ZHUBNOUT! Poraďte mi.